خرید فایل{بررسی انواع تجارت الكترونيك}

بررسی انواع تجارت الكترونيك|30013780|hn|بررسی انواع تجارت الكترونيك
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان بررسی انواع تجارت الكترونيك آماده دریافت می باشد.

مهم ترين هدف در تجارت حال چه از روش هاى بسيار پيشرفته الكترونيكى استفاده كند و چه از روش هاى سنتى و قديمى همانا دستيابى به پول و سود بيشتر است. طبيعتا در اين ميان، نقش بانك ها و موسسات اقتصادى در نقل وانتقال پول بسيار حياتى است. هنگامى كه در سال 1994 اينترنت قابليت هاى تجارى خود را علاوه بر جنبه هاى علمى و تحقيقاتى به نمايش گذاشت،موسسات تجارى و بانك ها در كشورهاى پيشرفته اولين نهادهايى بودند كه تلاش جدى خود را براى استفاده هر چه بيشتر از اين جريان بكار انداختند. محصول تلاش آنها نيز همان بانكدارى الكترونيك امروزى است. سپس به سرعت مشخص شد كه اينترنت بستر بسيار مناسبى براى انواع فعاليت هاى بانكدارى و اقتصادى بشمار مى رود.

بانكدارى و تجارت الكترونيك هم اكنون در جهان به عنوان يك بحث بسيار تخصصى و در عين حال، بسيار پيچيده تبديل شده است و تطبيق آن با سياست هاى تجارى و اقتصادى كشورهاى مختلف نياز به تحقيق و برنامه ريزى دقيق دارد.در بررسى تاريخچه تجارت الكترونيك درمى يابيم كه بورس هاى اوراق بهادار نيز موسسات ديگرى بودند كه به سرعت فعاليت خود را با روند پيشرفت اينترنت هماهنگ كردند و موفق شدند كه در عرض مدت كوتاهى، با توجه به برترى هاى اينترنت در مقايسه با روش هاى قديمى، به دليل سرعت و دقت بالا، به موفقيت هاى بى نظيرى دست يابند.تجارت الكترونيك، على رغم جوان بودن در جهان شناخته شده و در سال هاى اخير رشد فزاينده و غيرقابل پيش بينى داشته است. اين رشد تصاعدى حاصل استفاده از يك ابزار، يعنى اينترنت مى باشد. البته تجارت الكترونيك فقط در شاخصه ها يا كشورهاى خاصى جا افتاده و استفاده مى شود. براى مثال، در سال 1997 صنعت جهانگردى و توريسم مسوول 20 تا 30 درصد از فروش هاى مجازى بوده و تا پايان سال 2002 انتظار مى رود كه اين رقم به بيش از 30 ميليون دلار برسد.

تعريف تجارت الكترونيكتجارت الكترونيك انجام كليه فعاليت هاى تجارى با استفاده از شبكه هاى ارتباطى كامپيوترى، به ويژه اينترنت است. تجارت الكترونيك، به نوعى، تجارت بدون كاغذ است. به وسيله تجارت الكترونيك تبادل اطلاعات خريد و فروش و اطلاعات لازم براى حمل و نقل كالاها، با زحمت كمتر و مبادلات بانكى با شتاب بيشتر انجام خواهد شد. شركت ها براى ارتباط با يكديگر،محدوديت هاى فعلى را نخواهند داشت و ارتباط آنها با يكديگر ساده تر و سريع تر صورت مى پذيرد. ارتباط فروشندگان با مشتريان نيزمى تواند به صورت يك به يك با هر مشترى باشد. به عبارت ديگر، تجارت الكترونيك نامى عمومى براى گستره اى از نرم افزارها وسيستم ها است كه خدماتى مانند جستجوى اطلاعات، مديريت تبادلات، بررسى وضعيت اعتبار، اعطاى اعتبار، پرداخت به صورت ONLINE ، گزارش گيرى و مديريت حساب ها را در اينترنت به عهده مى گيرند. اين سيستم ها زيربناى اساسى فعاليت هاى مبتنى براينترنت را فراهم مى آورند.

مطالب دیگر:
📜مبانی نظری تاثیر استقرار مدیریت دانش در صنعت فرش ایران📜پروپوزال امکان سنجی پیاده سازی مدیریت دانش در شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس📜مبانی نظری امکان سنجی پیاده سازی مدیریت دانش در شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس📜امکان سنجی استقرار نظام مدیریت دانش در دانشگاه آزاد اسلامی📜امکان سنجی استقرار مدیریت دانش در کتابخانه های دانشگاهی📜امکان سنجی پیاده سازی مدیریت دانش در دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس مدل پاولوسکی📜پروپوزال ارزیابی امکان استفاده از بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه📜مبانی نظری ارزیابی امکان استفاده از بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه📜پرسشنامه ارزیابی امکان استفاده از بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه📜ارائه مدل استقرار بودجه بندی عملیاتی📜امکان سنجی استقرار بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه علوم پزشکی📜امکان سنجی پیاده سازی بودجه عملیاتی در شرکت نفت📜ارزیابی اجرای بودجه بندی عملیاتی در شرکت‌های آب و فاضلاب ایران براساس مدل شه📜امکان سنجی اجرای بودجه ریزی عملیاتی در شهرداری📜امکان سنجی اجرای روش هزینه یابی بر مبنای فعالیت در بودجه ریزی عملیاتی📜امکان سنجی پیاده سازی بودجه ریزی عملیاتی بر اساس مدل شه در شهرداری📜امکان سنجی پیاده سازی بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه تهران📜بررسی مبانی فقهی قاعده نفی عسر و حرج📜بررسی فقهی و حقوقی قاعده عسر و حرج📜مبانی و ارکان قاعده عسر و حرج و مصادیق آن در ماده 1130 قانون مدنی📜طلاق بر مبنای عسر و حرج زن📜تنوع فرهنگی و نظریه های مربوط به آن و بررسی مهارت های مدیریت تنوع فرهنگی و مشارکت اجتماعی📜جزوه کلاسی فیزیوپاتولوژی خون📜مجموعه تست های استانداردهای حسابداری📜پروپوزال و طرح تفصیلی سبک رهبری توانمندساز مدیریت دانش در سازمان